- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Sederot
Aktuální počasí Sederot
Aktuální počasí přímo pro město Sederot. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
