Aktuální počasí Scurtu-Slăvești
Aktuální počasí přímo pro město Scurtu-Slăvești. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 26. 4. (09:00) do 26. 4. (21:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
