- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Schusterkrug
Aktuální počasí Schusterkrug
Aktuální počasí přímo pro město Schusterkrug. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 6°C |
