- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Schönwald
Aktuální počasí Schönwald
Aktuální počasí přímo pro město Schönwald. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
