- Počasí
- Argentina
- Entre Rios
- Crespo
Aktuální počasí Crespo
Aktuální počasí přímo pro město Crespo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
