Aktuální počasí Saulgrub
Aktuální počasí přímo pro město Saulgrub. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí do 12. 5. (18:00)
Nárazy větru
Platí od 12. 5. (10:00) do 12. 5. (20:00)
Sníh
Platí do 12. 5. (10:00)
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
