- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Sar-e Pūzah
Aktuální počasí Sar-e Pūzah
Aktuální počasí přímo pro město Sar-e Pūzah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
