Aktuální počasí Sarāb-e Dorīshdār
Aktuální počasí přímo pro město Sarāb-e Dorīshdār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
