- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Sar Pōshān
Aktuální počasí Sar Pōshān
Aktuální počasí přímo pro město Sar Pōshān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 26°C |
