- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Sar Ārād
Aktuální počasí Sar Ārād
Aktuální počasí přímo pro město Sar Ārād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 13°C |
