Aktuální počasí Santa Uxía de Ribeira
Aktuální počasí přímo pro město Santa Uxía de Ribeira. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
