Aktuální počasí Goth Yusuf Khan
Aktuální počasí přímo pro město Goth Yusuf Khan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 46°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
