- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Sangushui
Aktuální počasí Sangushui
Aktuální počasí přímo pro město Sangushui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
