- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Sangsinp’yŏng
Aktuální počasí Sangsinp’yŏng
Aktuální počasí přímo pro město Sangsinp’yŏng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
