- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Sandy Springs
Aktuální počasí Sandy Springs
Aktuální počasí přímo pro město Sandy Springs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 20. 5. (23:20)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 20°C |
