Aktuální počasí San Agustín
Aktuální počasí přímo pro město San Agustín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
