Aktuální počasí Samoš
Aktuální počasí přímo pro město Samoš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 17. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí do 17. 5. (00:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
