- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Samazan
Aktuální počasí Samazan
Aktuální počasí přímo pro město Samazan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
