- Počasí
- Mexiko
- San Luis Potosí
- Salinas de Hidalgo
Aktuální počasí Salinas de Hidalgo
Aktuální počasí přímo pro město Salinas de Hidalgo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
