- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Sakhanovka
Aktuální počasí Sakhanovka
Aktuální počasí přímo pro město Sakhanovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
