- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Sajiuhai
Aktuální počasí Sajiuhai
Aktuální počasí přímo pro město Sajiuhai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
