- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Puqian
Aktuální počasí Puqian
Aktuální počasí přímo pro město Puqian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 25°C |
