- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Saint-Laurent-en-Grandvaux
Aktuální počasí Saint-Laurent-en-Grandvaux
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Laurent-en-Grandvaux. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 31. 5. (00:00) do 1. 6. (00:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
