- Počasí
- Francie
- Pays de la Loire
- Saint-Gilles-Croix-de-Vie
Aktuální počasí Saint-Gilles-Croix-de-Vie
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Gilles-Croix-de-Vie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
