- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Égrève
Aktuální počasí Saint-Égrève
Aktuální počasí přímo pro město Saint-Égrève. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 12. 5. (00:00)
Povodně
Platí do 12. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 12. 5. (00:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
