- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Sahrīr
Aktuální počasí Sahrīr
Aktuální počasí přímo pro město Sahrīr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
