Aktuální počasí Sagaing
Aktuální počasí přímo pro město Sagaing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
