- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Saet’ŏ-mal
Aktuální počasí Saet’ŏ-mal
Aktuální počasí přímo pro město Saet’ŏ-mal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
