- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Saet’ŏ
Aktuální počasí Saet’ŏ
Aktuální počasí přímo pro město Saet’ŏ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
