- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Sabzak
Aktuální počasí Sabzak
Aktuální počasí přímo pro město Sabzak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
