Aktuální počasí Rūstā-ye ‘Owj
Aktuální počasí přímo pro město Rūstā-ye ‘Owj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
