- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Rushden
Aktuální počasí Rushden
Aktuální počasí přímo pro město Rushden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
