- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Rusca
Aktuální počasí Rusca
Aktuální počasí přímo pro město Rusca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
