- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Ruminghem
Aktuální počasí Ruminghem
Aktuální počasí přímo pro město Ruminghem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
