- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Makhmūr
Aktuální počasí Makhmūr
Aktuální počasí přímo pro město Makhmūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -21°C |
| Normál: | 0°C |
