- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Rublëvka
Aktuální počasí Rublëvka
Aktuální počasí přímo pro město Rublëvka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
