Aktuální počasí Rotunda
Aktuální počasí přímo pro město Rotunda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 2. 4. (20:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
