Aktuální počasí Rotunda
Aktuální počasí přímo pro město Rotunda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 2. 4. (20:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
