- Počasí
- Ukrajina
- Cherkasy Oblast
- Rogowo
Aktuální počasí Rogowo
Aktuální počasí přímo pro město Rogowo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
