- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Rogovo
Aktuální počasí Rogovo
Aktuální počasí přímo pro město Rogovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
