- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Rodiní
Aktuální počasí Rodiní
Aktuální počasí přímo pro město Rodiní. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 21. 5. (13:00) do 21. 5. (20:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
