Aktuální počasí Robe
Aktuální počasí přímo pro město Robe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
