- Počasí
- Rumunsko
- Bistriţa-Năsăud
- Beclean
Aktuální počasí Beclean
Aktuální počasí přímo pro město Beclean. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
