- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Renick
Aktuální počasí Renick
Aktuální počasí přímo pro město Renick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 2. 4. (13:00)
Povodňová bdělost
Platí do 2. 4. (07:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 11°C |
