- Počasí
- Čínská lidová republika
- Anhui
- Renhecun
Aktuální počasí Renhecun
Aktuální počasí přímo pro město Renhecun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
