- Počasí
- Indie
- Himáčalpradéš
- Santokhgarh
Aktuální počasí Santokhgarh
Aktuální počasí přímo pro město Santokhgarh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
