- Počasí
- Indie
- Ándhrapradéš
- Reddipeta
Aktuální počasí Reddipeta
Aktuální počasí přímo pro město Reddipeta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
