- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Red Cloud
Aktuální počasí Red Cloud
Aktuální počasí přímo pro město Red Cloud. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 10°C |
