- Počasí
- Bulharsko
- Sofijská oblast
- Razdolata
Aktuální počasí Razdolata
Aktuální počasí přímo pro město Razdolata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
