- Počasí
- Itálie
- Autonomní provincie Bolzano
- Rasun Anterselva - Rasen-Antholz
Aktuální počasí Rasun Anterselva - Rasen-Antholz
Aktuální počasí přímo pro město Rasun Anterselva - Rasen-Antholz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 22. 5. (20:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
